Остання Божественна Релігія Іслам

Людина не повинна в цьому житті тільки їсти та віддаватися насолодам. Слід на мить зупинитися, подумати, звідки ми прийшли і куди йдемо, і відповідно до цього і будувати своє життя. Перш за все, ми повинні роздумувати про те, як ми створені, про свої фізичні та духовні особливості, про прекрасні якості, якими ми володіємо, про Всесвіт та займатися дослідженням всього цього. І коли ми вчинимо так, наше життя стане більш усвідомленим.
Іслам закликає повірити всіх людей і джинів. Кожна людина незалежно від його національності, кольору шкіри, статі та країни проживання може стати мусульманином. В Ісламі, який шанує людей відповідно до їх обов'язків і прав, є тільки дві нації: «віруючі» і «невіруючі». Іслам - це система, послана Всевишнім Аллахом, милість якого обіймає все творіння. Вона має на меті досягнення людством щастя і спокою.
Пророк (саллаллаху алейхі ва саллям) говорив: «Хто добрий, до того милосердний Аллах. Якщо ви будете ласкаві до тих, хто знаходиться на землі, до вас будуть милосердні ті, хто знаходиться на небесах».


Read In Other Languages

AMHARIC
CHINESE
DUTCH
ENGLISH
FRENCH
GEORGIAN
GERMAN
HUNGARIAN
JAPANESE
LUGANDA
MONGOLIAN
PERSIAN
PORTUGUESE
ROMANIAN
SPANISH
SWAHILI
TRADITIONAL CHINESE
TURKMEN
TWI