23.2.2019
saat

All Language

Навчаюся Омовінню і Намазу

     Ця прекрасно видана, багато ілюстрована брошура докладно пояснює, як робити вуду (ритуальне обмивання, очищення) й відправляти молитви; наведено дуа та сури Священного Корану, що їх читають у молитві (арабською мовою в українській транскрипції); розкрито питання ісламського віровизнання та ін. Брошура зручного «кишенькового» формату дозволяє завжди мати її з собою. Рекомендована дорослим і маленьким читачам, що хочуть навчитися правильно робити вуду й відправляти молитву за мазгабом імама Абу Ханіфи.


Асим Уйсал
ISBN: 978-5902-85-592-7

  

Останній Подих

     «Останній Подих» – книга відомого турецького ісламського богослова, вченого, учителя тасаввуфу Османа Нурі Топбаша.
     Книга є справжнім скарбом мусульманської духовності, літератури та культури.
     У книзі «Останній Подих» Османом Нурі Топбашем піднімаються наступні теми: «Ісар» ( жертва того, що тобі саме необхідне), «Істігна» (радість від того чим ти володієш і, що ти маєш), «Як давати та брати в позику», також піднімаються інші важливі духовні, релігійні та соціальні теми. «Останній Подих» — це книга, величезне джерело тасаввуфічної думки (суфізму) та розповідь про шлях Тасаввуфу.
     Завдяки цій книзі читач може дізнатися про важливість «служіння Богу» та каяття перед останнім подихом.
     Книга буде цікава як практикуючим мусульманам, так і людям, які хочуть дізнатися більше про Іслам, мусульманське богослів'я та про благородний шлях Тасаввуфу (Суфізму).


Осман Нурі Топбаш
ISBN: 978-6177-08-822-7

  

Тафаккур у Всесвіті, в людині і в Корані

     Всевишній Аллах, з усіх живих створінь, наділив тільки людей, і частково джинів, здатністю витягувати перлини істини з трьох великих проявів божественних імен та атрибутів, які висвітлюють життя: «Корану», «Людини» і «Всесвіту». І єдиним засобом для цього є «тафаккур» і «тахассус».
     Дійсно, тафаккур і тахассус є невід’ємними умовами осягнення істини і досягнення yеобхідного рівня для духовного життя. Священний Коран, який є найкращим керівництвом осягнення істини і щастя, починаючи з першого аяту і закінчуючи останнім, при кожному зручному випадку закликає до роздумів. Він велить роздумувати над мудрістю створення людини, над чудовою гармонією Всесвіту і над аятами Аллаха, тобто, над візерунками божественної могутності, величних проявів і над абсолютним пануванням Аллаха над Всесвітом.


Осман Нурі Топбаш

  

Розум і філософія

     Основною причиною захоплення західною філософією є неусвідомлення про перевершення «Ісламського світогляду». Цеподібне до того, як ті, які ні разу не бачили сонця захоплюються тьмяним світлом свічки. Крім того, в наші дні на тлі тривалих суперечок про необхідність викладання предмету «Філософія» студентам теологічних факультетів, ми часто зустрічаємося з питаннями наших студентів про те, яким має бути Ісламський світогляд щодо «розуму та філософії». У зв'язку з цим ми вважали за необхідне представити на суд наших читачів скромну книгу, в якій коротко виклали відношення Ісламу до питань розуму та філософії.


Осман Нурі Топбаш

  

  1. Page :
  2. |
  3. 1
STATISTICS :    Total number of languages : 53    Total number of materials : 1.432    Total number of downloads : 1.111.966      ALL STATISTIC 

Coded by IBB SOFT