20.6.2018
saat

All Language

Навчаюся Омовінню і Намазу

     Ця прекрасно видана, багато ілюстрована брошура докладно пояснює, як робити вуду (ритуальне обмивання, очищення) й відправляти молитви; наведено дуа та сури Священного Корану, що їх читають у молитві (арабською мовою в українській транскрипції); розкрито питання ісламського віровизнання та ін. Брошура зручного «кишенькового» формату дозволяє завжди мати її з собою. Рекомендована дорослим і маленьким читачам, що хочуть навчитися правильно робити вуду й відправляти молитву за мазгабом імама Абу Ханіфи.


Асим Уйсал
ISBN: 978-5902-85-592-7

††

Останній Подих

     «Останній Подих» – книга відомого турецького ісламського богослова, вченого, учителя тасаввуфу Османа Нурі Топбаша.
     Книга є справжнім скарбом мусульманської духовності, літератури та культури.
     У книзі «Останній Подих» Османом Нурі Топбашем піднімаються наступні теми: «Ісар» ( жертва того, що тобі саме необхідне), «Істігна» (радість від того чим ти володієш і, що ти маєш), «Як давати та брати в позику», також піднімаються інші важливі духовні, релігійні та соціальні теми. «Останній Подих» — це книга, величезне джерело тасаввуфічної думки (суфізму) та розповідь про шлях Тасаввуфу.
     Завдяки цій книзі читач може дізнатися про важливість «служіння Богу» та каяття перед останнім подихом.
     Книга буде цікава як практикуючим мусульманам, так і людям, які хочуть дізнатися більше про Іслам, мусульманське богослів'я та про благородний шлях Тасаввуфу (Суфізму).


Осман Нурі Топбаш
ISBN: 978-6177-08-822-7

††

  1. Page :
  2. |
  3. 1
STATISTICS :    Total number of languages : 52    Total number of materials : 1.394    Total number of downloads : 955.910      ALL STATISTIC 

Coded by IBB SOFT